Diplomon Arta Nitaj, ky është fakulteti që ka përfunduar - Bota Sot
Diplomon Arta Nitaj, ky është fakulteti që ka përfunduar

Mediale Vip

Diplomon Arta Nitaj, ky është fakulteti që ka përfunduar

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 12:30
Arta Nitaj

Arta Nitaj i ka kryer me sukses studimet në Fakultetin Juridik.

Aktorja e njohur shqiptare, tashmë edhe moderatore, Arta Nitaj, ka diplomuar.

Ajo i ka kryer me sukses studimet në Fakultetin Juridik dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të disa fotografive në Instagram.

“Zyrtarisht e diplomuar”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë. E në një tjetër imazh ajo shihet duke e përqafuar nënën e saj.

“E dashur nënë, të vlerësoj shumë”, ka shkruar Arta pranë fotografisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...