Luana Vjollca kapet mat me Krenar Çoçaj - Bota Sot
Luana Vjollca kapet mat me Krenar Çoçaj

Mediale Vip

Luana Vjollca kapet mat me Krenar Çoçaj

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 12:42
Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Luana Vjollca ka qenë një nga personazhet më të komentuara në media javët e fundit dhe kjo pas suksesit të madh që kënga e saj e fundit me Faydeen po korr.

Pas një periudhe të ngarkuar me koncerte dhe xhirime, bukuroshja bjonde së bashku me partnerin e saj Krenar Çoçaj kanë vendosur të largohen për disa ditë nga Shqipëria.

Ata janë kapur mat në aeroportin e Malpensas, në Milano dhe në foton e siguruar nga ‘Joq’, Luana shihet pranë Krenarit teksa bëjnë check in-in.

Kujtojmë që prej kohësh në media është përfolur për një lidhje mes tyre, mirëpo vetë moderatorja por edhe Krenari kanë zgjedhur që jetën e tyre private ta mbajnë larg vëmendjes.

Pavarësisht kësaj në media nuk kanë munguar fotografi të të dyve në pushime bashkë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat