Pasi u nda nga burri, Kardashian thotë se dëshiron shumë fëmijë - Bota Sot
Pasi u nda nga burri, Kardashian thotë se dëshiron shumë fëmijë

Mediale Vip

Pasi u nda nga burri, Kardashian thotë se dëshiron shumë fëmijë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 18:58
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian del të jetë mjaft e dhënë pas fëmijëve, kjo pasi së fundmi ajo ka deklaruar se dëshiron sa më shumë fëmijë.

Ylli Khloe ka thënë se sapo të gjejë njeriun e duhur, do ta bëjë vajzën e saj True me vëlla apo motër e kjo deklaratë e saj vjen pas ndarjes nga basketbollisti Tristan Thompson 15 muaj më parë.

‘Khloe dhe True kanë një lidhje shumë të ngushtë dhe të pathyeshme’ tha një burim për HollywoodLife. 
35 vjeçarja Kardashian shihet në paraqitjet e saj publike vazhdimisht me vajzën e saj dhe duket se True ka bërë që ajo të dashurohet ‘marrëzisht’ pas fëmijëve. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...