I kërkohet të zgjedhë mes Dua Lipës dhe Rita Orës, Majk jep përgjigjen e prerë - Bota Sot
I kërkohet të zgjedhë mes Dua Lipës dhe Rita Orës, Majk jep përgjigjen e prerë

Mediale Vip

I kërkohet të zgjedhë mes Dua Lipës dhe Rita Orës, Majk jep përgjigjen e prerë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 21:15
Reperi Majk

Reperi Majk zgjedh mes Dua Lipës dhe Rita Orës. 

Fansat e kanë pyetur në llogarinë e tij në ‘Instagram’, në kuadër të rubrikës ‘Ask me a question’, shumçka nga jeta e tij private dhe profesionale.

Krahas pyetjeve të tjera, atij iu kërkua të zgjedh mes Duas dhe Ritës.

‘Dua ton jetën’, është përgjigjur ai. 

Ndryshe, Majk është i angazhuar me koncerte kohët e fundit. ku po argëton fansat dhe publikun me këngët e tij. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat