Meda dhe Mc Beka lansojnë këngën e re ‘Prishtinalike’ - Bota Sot
Meda dhe Mc Beka lansojnë këngën e re ‘Prishtinalike’

Mediale Vip

Meda dhe Mc Beka lansojnë këngën e re ‘Prishtinalike’

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 21:18
Meda dhe Mc Beka

Këngëtari i njohur dhe mjaft i dashur për publikun Meda, është mjaft aktiv me lansimin e projekteve muzikore këtë sezon verorë.

Pas publikimit të disa këngëve rresht javën e kaluar aj tanimë ka publikuar bashkëpunimin e ri me reperin Mc Beka.

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe është mjaft ritmike. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat