Pas ndarjes nga bashkëshorti prezantuesja shijon pushimet, ja kush po e shoqëron - Bota Sot
Pas ndarjes nga bashkëshorti prezantuesja shijon pushimet, ja kush po e shoqëron

Mediale Vip

Pas ndarjes nga bashkëshorti prezantuesja shijon pushimet, ja kush po e shoqëron

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 21:19
Arbana Osmani me djalin

Prezantuesja shqiptare Arbana Osmani njihet për paraqitjen e saj në shumë emisione të ndjekura dhe është mjaft e dashur nga publiku.

Ajo është përfolur shumë edhe për jetën e saj private, teksa është konfirmuar se ajo i ka dhënë fund martesës së saj 16 vjeçare me Ardit Keron, ndërsa ata tanimë i bashkon vetëm djali i tyre Joni me të cilin jeton Arbana.

Arbana Osmani së fundmi është paraqitur nga pushimet që po i kalon në një vend të bukur në Turqi, e shoqëruar nga i biri Joni me të cilin po kalon qaste të lumtura.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...