Kejvina nuk heziton, format bombastike i ekspozon - Bota Sot
Kejvina nuk heziton, format bombastike i ekspozon

Mediale Vip

Kejvina nuk heziton, format bombastike i ekspozon

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 22:18
Kejvina Kthella

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella njihet për bukurinë e saj dhe format trupore, të cilat nuk heziton ti ekspozoj në asnjë moment.

Ajo ndiqet nga mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe nuk i zhgënjen fansat me paraqitjet e saj.

Kështu ka bërë edhe së fundmi ku përmes Insta Story është shfaqur mjaft joshëse dhe provokative duke kërcyer. 

Kujtojmë që Kejvina Kthella është mjaft e kërkuar në fushën e modës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...