Lumi B në një paraqitje të veçantë bashkë me djalin e tij

Mediale Vip

Lumi B në një paraqitje të veçantë bashkë me djalin e tij

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 22:27
Lumi B, Blini

Lumi B është një reper mjaft i pëlqyer, i cili me këngët e fundit atë në bashkëpunim me Dafina Zeqirin ‘Lule Lule’ dhe këngën ‘Kiss Kiss’ në bashkëpunim me reperin Ledri Vula ka ‘goditur’ furishëm në këtë sezonë veror.

Ai përpos se është një reper i suksesshëm, duket mjaft ‘rehat’ edhe në jetën private. 

Lumi është baba i një djali që quhet Blini, dhe reperi paraqitet shpesh me të.

Së fundmi ka qenë bashkëshortja e reperit që ka publikuar një fotografi të Lumit me djalin duke shkruar ‘Jeta ime në një foto’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat