Dhurata jetë për qejfi po bën, të dashurin e ri asesi nuk e zbulon! - Bota Sot
Dhurata jetë për qejfi po bën, të dashurin e ri asesi nuk e zbulon!

Mediale Vip

Dhurata jetë për qejfi po bën, të dashurin e ri asesi nuk e zbulon!

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 22:53
Dhurata Ahmetaj

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj ka kohë që është distancuar nga skena muzikore.

Megjithatë, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se kanë munguar asnjëherë.

E njëjta dukshëm po e ruan jetën e saj private larg medias rozë, duke hezituar ta bëjë publike lidhjen e saj të re.

Image

Ndryshe, Ahmetaj gëzon një bukuri natyrale dhe bukur ekspozon linjat e trupit edhe më shumë se që duhet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...