Heidi Klum është martuar dhe nuk ka treguar - Bota Sot
Heidi Klum është martuar dhe nuk ka treguar

Mediale Vip

Heidi Klum është martuar dhe nuk ka treguar

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:06
Heidi Klum dhe Tom Kaulitz

Heidi Klum dhe Tom Kaulitz i kanë dhënë fund beqarisë.

People magazine raporton se supermodelja 45-vjeçare dhe muzikanti 29-vjeçar i martuan në shkurt, vetëm 2 dy muaj pas Kaulitz i propozoi Klum.

Por kjo nuk është martesa e parë për të dy.

Klum u martua me aktorin Ric Pipino nga viti 1997 deri në vitin 2002 dhe më pas me muzikantin Seal nga viti 2005 deri në vitin 2014.

Ndërsa Kaulitz u martua me modelen Ria Sommerfeld nga viti 2015 në 2018.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...