Blendi Fezviu na tregon babain, dhe qenka mjaft në formë!! - Bota Sot
Blendi Fezviu na tregon babain, dhe qenka mjaft në formë!!

Mediale Vip

Blendi Fezviu na tregon babain, dhe qenka mjaft në formë!!

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:13
Blendi Fevziu

Për të gjithë ata që nuk kanë pasur rastin të shohin më parë ndonjë foto të tij, postimi I fundit I Blendi Fevziut me të atin është befasues, si për ngjashmërine e madhe që dallohet menjehere mes moderatorit dhe të atit, ashtu edhe për formën e mjaft të mirë fizike të këtij fundit!

Në pamë në të njëjtën kohë dhe sa është rritur vajza e vogël e Blendit, Alis, “pika e dobët“ e babit! “Alis. Me gjyshin tek shtepia e vjeter“, ka shkruar ai në krah të fotos që ka marrë me mijëra pëlqime.  

Me Alisën postoi foto nga shtëpia e gjyshit, ndërsa me vajzën e madhe, ishte në Machu Pichu të Perusë, një udhëtim padyshim mbresëlënës ky për Michel!!!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...