“Cani” dhe “Sanemi” marrin një lajm jo të mirë  - Bota Sot
“Cani” dhe “Sanemi” marrin një lajm jo të mirë 

Mediale Vip

“Cani” dhe “Sanemi” marrin një lajm jo të mirë 

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:22
Demeti dhe Cani

Aktorja e njohur turke, Demet Ozdemir  në rolin e “Sanemit” dhe aktori Can Yaman në rolin e “Canit” kanë rrëmbyer zemrat e fansave me rolet e tyre në serialin “Erkenci Kus”, një nga serialet turke më të shikuara aktualisht.

Dyshja përveç se, kolegë ata kanë treguar se ndajnë shumë kohë së bashku dhe gjithmonë shfaqen së bashku. Siç raportojnë mediat turke, Demeti dhe Cani tash e një kohë jetojnë në të njëjtën shtëpi.

Mirëpo, së fundmi, shtëpinë ku ata po jetojnë pronari e ka nxjerrë në shitje.  Shuma me të cilën pronari e ka nxjerrë në shitje është e papërballueshme për ta dhe çifti nuk munden ta blejnë.

Kujtojmë se 29-vjeçari ka prejardhje shqiptare dhe është i njohur për rolet e tij edhe në serialet “Inadina Ask”,  “Dolunay” e shumë seriale tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...