Moderatorja shqiptare feston ditëlindjen, paraqitet e nxehtë me bikini - Bota Sot
Moderatorja shqiptare feston ditëlindjen, paraqitet e nxehtë me bikini

Mediale Vip

Moderatorja shqiptare feston ditëlindjen, paraqitet e nxehtë me bikini

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:35
Albana Osmani

Albana Osmani njihet për publikun si një fytyrë mjaft e ‘ëmbël’ dhe e dashur, kjo falë emisioneve të saj mjaft të ndjekura. 

Sot moderatorja po feston ditëlindjen e 35-të por ajo ka arritur të mbajë forma të mira trupore. 

Në llogarinë e saj në Instagram Albana ka shkruar: “Kam lindur në ditën më të nxehtë të vitit, 17 korrik”, duke e shoqëruar atë me një foto mjaft joshëse. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...