Si ndihet Dafina Zeqiri pas paraqitjeve - Bota Sot
Si ndihet Dafina Zeqiri pas paraqitjeve

Mediale Vip

Si ndihet Dafina Zeqiri pas paraqitjeve

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:59
Dafina Zeqiri

Dafina po shijon suksesin e projektit të saj të fundit në bashkëpunim me Lumi B, derisa është e angazhuar çdo natë me performancat e saja nëpër mbrëmbje.

Ajo së fundi ka publikuar një animacion te krijuar nga fansat, ku shkruan se ajo ndihet ashtu pas shfaqjeve.

“Disponimi pas koncerteve”, ka shkruar Dafina në postimin që paraqet animacionin e një vajze të lodhur, dhe pothuajse të zhveshur, ku me postimin e saj artistja pohon se kjo është gjendja e saj pas paraqitjeve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...