Fero lavdëron veten: Jam reperi më i mirë, i vdekur apo i gjallë - Bota Sot
Fero lavdëron veten: Jam reperi më i mirë, i vdekur apo i gjallë

Mediale Vip

Fero lavdëron veten: Jam reperi më i mirë, i vdekur apo i gjallë

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 08:06
Fero

Fero e ka lavdëruar veten.

Reperi Fero ka vendosur që nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ta lavdëroj veten.

Bazuar në postimin e fotos, ai e cilëson veten si reperin më të mirë.

“Jam reperi më i mirë, i vdekur apo i gjallë”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë në Instagram.

Reperi vazhdon të jetë akiv dhe shumë i ndjekur në rrjete sociale, e edhe projektet e tij muzikore po pëlqehen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...