Ku është ‘zhdukur’ Kallashi? - Bota Sot
Ku është ‘zhdukur’ Kallashi?

Mediale Vip

Ku është ‘zhdukur’ Kallashi?

Nga: G.B Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:29
Kallashi

Njihet për format e saj bombastike, të cilat asnjëherë nuk heziton t’i ekspozojë.

Bëhet fjalë për valltaren dhe këngëtaren Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, shkruan Bota sot.

Ajo njihet për vallëzimin e saj dhe imazhet që publikon në rrjete sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deti ka lezet 😂🔥🔥

A post shared by Kallashi Official ❤️ (@_donjetakosumi) on

Por, ka kohë që ajo është pasive duke mos sjellë asnjë projekt apo përfolur në media.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ak-47

A post shared by Kallashi Official ❤️ (@_donjetakosumi) on

Ndërsa sa i përket rrjeteve sociale, ajo herë pas here argëton ndjekësit me imazhe seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...