Eva Murati vazhdon të sjellë imazhe nga pushimet - Bota Sot
Eva Murati vazhdon të sjellë imazhe nga pushimet

Mediale Vip

Eva Murati vazhdon të sjellë imazhe nga pushimet

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:08
Eva Murati

Përkundër angazhimeve të shumta në karrierë, prezantuesja shqiptare, Eva Murati, tash e disa ditë është duke shijuar disa ditë pushimi. 

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga mijëra fansa, teksa nuk ngurron të ndajë imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

24-vjeçarja gjatë ditës së sotme (e enjte), ka publikuar disa fotografi atraktive në llogarinë e saj personale, Instagram.

Ajo shfaqet tejet në formë dhe natyrisht se në këto imazhe joshëse mori pëlqime dhe komente të shumta nga fansat e saj.

Për moderatoren tonë kanë shkruar edhe mediat e rajonit, duke e cilësuar si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Kujtojmë që punën e prezantueses, Eva e bën kryesisht në kuadër të emisioneve sportive, siç janë ato që i kushtohen Ligës së Kampionëve, ndërsa ka qenë fytyra reklamuese e shumë brendeve të njohura. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat