Gjithë jetë kalon me meshkuj, në fund martohet me femër - Bota Sot
Gjithë jetë kalon me meshkuj, në fund martohet me femër

Mediale Vip

Gjithë jetë kalon me meshkuj, në fund martohet me femër

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:11
Gigi Gorgeous

Gigi Gorgeous dhe trashëgimtarja miliardere Nats Getty u martuan në Kaliforni.

Damat organizuan një ceremoni dasme zanash, transmeton KosovaPress.

Gigi shkëlqente në një fustan të mrekullueshëm të dasmës dhe partnerja e saj zgjodhi nga koleksioni i saj.

Dasma ishte e mrekullueshme dhe atje ishin rreth 220 vizitorë, dhe çifti u ul me helikopter.

Emri i vërtetë i Gigi është Gregory Allan Lazzarato. Videoja e saj në You Tube filloi të dalë në vitin 2008 dhe tërhoqi vëmendjen më të madhe në vitin 2013 kur ajo u deklarua si një person transgjinor.

Deri në vitin 2016, ajo ishte biseksuale, për t’u deklaruar si lezbike në të njëjtin vit.

"Që atëherë unë kam qenë vetëm me burra, dhe pastaj u çmenda në dashuri me një të dashur. Unë nuk kam turp për këtë dhe jam e lumtur. Unë kurrë nuk kam ndjerë një gjë të tillë derisa e kam takuar dhe e kuptova se isha lezbike”, tha Gigi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat