Ky është vendi ku u xhirua ‘New Look’

Mediale Vip

Ky është vendi ku u xhirua ‘New Look’

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 13:07
Rita Ora

Rita Ora përfundimisht lansoi videon muzikore që ne të gjithë ishim duke e pritur.

Tifozët e saj shumë shpejt kuptuan vendin se ku ishte xhiruar spoti për këngën më të re të këngëtares me origjinë shqiptare.

Videoja u xhirua në Dubaj dhe këngëtarja aty duket mahnitëse në pjesët më pak të njohura të qytetit, si Ura Meydan, Bur Dubai, ndërtesat historike të Al Seef dhe The Creek.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat