Pas dobësimit, Anxhela Peristeri pozon me bikini - Bota Sot
Pas dobësimit, Anxhela Peristeri pozon me bikini

Mediale Vip

Pas dobësimit, Anxhela Peristeri pozon me bikini

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:05
Anxhela Peristeri

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka pranuar publikisht se ka humbur 15 kilogramë, në mënyrë që të vinte në linjat që ka sot.

Gjithçka nëpërmjet palestrës, por edhe duke eliminuar në mënyrë drastike brumërat dhe sidomos bukën.

Kështu krenare për trupin e arritur, Anxhela ka pozuar ditën e sotme me bikini.

Teksa ndodhet në Vlorë për një koncert, ajo nuk ka humbur mundësinë për tu larë në det.

Ajo ka pozuar me bikini, me mbathje të zeza dhe reçipetat me flutura, duke u shfaqur mjaft ndjellëse.

Kjo fotografi e saj ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e këngëtares. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat