Tayna ‘ndez’ atmosferën në Tiranë, performanca e saj nuk do fjalë - Bota Sot
Tayna ‘ndez’ atmosferën në Tiranë, performanca e saj nuk do fjalë

Mediale Vip

Tayna ‘ndez’ atmosferën në Tiranë, performanca e saj nuk do fjalë

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 19:46
Tayna

Ditë më parë u shënua 15 vjetori i Digitalb me një koncert madhështor në sheshin kryesor të Tiranës.

Yjet me të njohura të muzikës shqiptare dhuruan një spektakël të vërtet për adhuruesit e shumtë që i ishin mbledhur për t’i ndjekur nga afër.

Pjesë e kësaj feste ishit edhe reperja e njohur, Tayna e cila pati një perfromacë të jashtëzakonshme me performimin e hitetve të saj.

Edhe pse ende është në fillimet e karrierës, Tayna sot është një nga emrat më të kërkuar dhe më të pëlqyer mbarë shqiptar, e kjo u dëshmua edhe në koncertin e mbajtur në kryeqytetin shqiptar.

Në një video që ka publikuar vet reperja nga Prizreni në ‘Instagram’ shihet edhe atmosfera që ka mbizotëruar atje.

“Momente të pabesueshme”, ka shkruar Tayna përkrah videos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Incredible moments❤️ Tirana

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ndryshe, kënga e fundit e Taynas është ‘Caliente’ e cila numëron mbi 12 milionë klikime në ‘Youtube’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...