Hailey largohet nga sfilatat? - Bota Sot
Hailey largohet nga sfilatat?

Mediale Vip

Hailey largohet nga sfilatat?

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 21:30
Hailey Bieber

A po pensionohet Hailey Bieber nga të qenit modele sfilatash m ode? Kështu duket nga një postim që ajo e bëri në Instagram.

Modelja 22 vjeçare e ka postuar në Insta Story një fotografi të saj të shkëputur nga sfilita e Zadig & Voltare Vjeshtë/Dimër 2018. Fotoja e tregonte krahun e saj që lëkundet.

Hailey e ta titulluar foton: “Ajo që unë e di është se krahu juaj nuk do të duhej të lëkundej ashtu në një sfilatë mode, prandaj kjo nuk është dhe nuk dot jetë më gjëja ime përsëri”, ka shkruar modelja.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat