Shyhrete Behluli pendohet, publikon këtë foto dhe e fshin menjëherë - Bota Sot
Shyhrete Behluli pendohet, publikon këtë foto dhe e fshin menjëherë

Mediale Vip

Shyhrete Behluli pendohet, publikon këtë foto dhe e fshin menjëherë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 00:28
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli e publikon dhe e fshin menjëherë foton në Instagram.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, ka filluar të bëhet tejet aktive në Instagram.

Ajo po publikon më shumë se kurrë më parë foto të ndryshme e për një të fundit u pendua dhe e fshiu menjëherë.

Image

Këngëtarja ndau me ndjekësit një imazh me nipin e saj, foto në të cilën këngëtarja dukej e veshur me ngjyra e shumë stil.

Pas fshirjes së kësaj fotografie ajo me fansat e publikoj një tjetër të ngjashme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat