Nick poston urim të lezetshëm për ditëlindjen e gruas - Bota Sot
Nick poston urim të lezetshëm për ditëlindjen e gruas

Mediale Vip

Nick poston urim të lezetshëm për ditëlindjen e gruas

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 00:51
Priyanka Chopra

Të gjithë i kemi sytë zemra në lidhje me urimin e Nick Jonas që i bëri bashkëshortes Priyanka Chopra në Instagram.

Për ditëlindjen e 37-të të aktores, këngëtari 26 vjeçar e postoi një fotografi të lezetshme të Priyankas në dasmën e Joe Jonas dhe Sophie Turner gjatë muajit të kaluar.

“Drita e botës sime. E gjitha zemra ime. Te dua baby. Urime ditëlindjen”, shkroi ai.

Image

Kunatat e Priyankas, Danielle Jonas dhe Sophie, plus Joe, gjithashtu i dërguan urime asaj përmes rrjeteve sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat