Oni Pustina tregon të bijën; portreti i rrallë familjar! - Bota Sot
Oni Pustina tregon të bijën; portreti i rrallë familjar!

Mediale Vip

Oni Pustina tregon të bijën; portreti i rrallë familjar!

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 08:19
Oni Pustina

Modeli i njohur shqiptar, tejet i vlerësuar për pamjen e tij, është kthyer së fundi edhe në një figurë mjaft të dashur të ekranit, si pjesë e programit “Dua të të bëj të lumtur“.

I martuar me balerinën Linda Poda, me të cilën ka dhe një vajzë, ai mbetet përgjithësisht tejet I rezervuar në lidhje me jetën private, dhe fotot familjare i ka të rralla.

Megjithatë, së fundi ka publikuar një video nga festa e ditëlindjes së të bijës, ku shihet ndersa puth vajzen dhe e shoqja e merr në krahë, teksa presin fikjen e qirinjve.

Image

Çifti u njoh gjatë “Dancing with the stars“, dhe janë mjaft të tërhequr, duke preferuar një jetë të qetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...