Mentor Haziri bashkëpunon me Aidën dhe Armendin për këngën e re “Kom me t’lanë” - Bota Sot
Mentor Haziri bashkëpunon me Aidën dhe Armendin për këngën e re “Kom me t’lanë”

Mediale Vip

Mentor Haziri bashkëpunon me Aidën dhe Armendin për këngën e re “Kom me t’lanë”

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 08:37
Mentor Haziri

Mentor Haziri është rikthyer me këngë të re.

Artisti Mentor Haziri ka publikuar me videoklip këngën e tij më të re “Kom me t’lanë”.

Për këtë këngë, Mentor ka bashkëpunuar me dyshen Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi, e artisti nga Ferizaj i ka realizuar një videoklip shumë të bukur këngës.

Skenat e videoklipit janë realizuar në Budva, Tiranë dhe vendlindjen e Mentorit, Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...