“Harper ka rënë në dashuri”, Victoria Beckham prezanton anëtarin e ri të familjes?! - Bota Sot
“Harper ka rënë në dashuri”, Victoria Beckham prezanton anëtarin e ri të familjes?!

Mediale Vip

“Harper ka rënë në dashuri”, Victoria Beckham prezanton anëtarin e ri të familjes?!

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 10:17
Victoria Beckham dhe Harper

Ata kanë pasur edhe kafshë të tjera që nga derrkucët e vegjël deri tek bulldog-u i tyre i dashur Coco. Por Victoria Beckham zbuloi në Instagram një mace me gëzof të bukur që ka vjedhur zemrën e vajzeës së saj Harper.

Stilistja 45-vjeçare ndau një postim të ëmbël të 8-vjeçares duke përkëdhelur kafshën me qime të hirta duke e shoqërur postimin me fjalët: “Harper ka rënë në dashuri”.

Edhe vetë Victoria duket se ka gjithashtu një dobësi për macen persiane pasi edhe vet ka ndarë një foto me të ndonëse nuk dihet nëse bëhet fjalë për një anëtar të ri në familje apo për macen e ndonjë mikeshë të familjës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat