Mimoza Shkodra guxon të shfaqet pa makijazh, ekspozon trupin në bikini - Bota Sot
Mimoza Shkodra guxon të shfaqet pa makijazh, ekspozon trupin në bikini

Mediale Vip

Mimoza Shkodra guxon të shfaqet pa makijazh, ekspozon trupin në bikini

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 11:27
Mimoza Shkodra

Këngët e saj gjithnjë zgjojnë interesim tek publiku duke u pëlqyer shumë, kështu këngëtarja shqiptare Mimoza Shkodra me zërin e saj ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku.

Ajo nuk njihet si një femër që ekspozon shumë format e saj, duke e lënë zërin e saj të flas për të. 

Por kohëve të fundit duket se as ajo nuk po mund ti përballoj temperaturat e larta dhe ka vendosur të publikoj disa fotografi ku tregon format e saj trupore. 

Image

Në fotografinë e fundit Mimoza është paraqitur pa makijazh duke ‘guxuar’ të shfaqet origjinale dhe të duket mjaft bukur.

Gjithashtu ajo ka ekspozuar edhe trupin e saj, duke vënë në pah format trupore në formën më të mirë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat