Bashkë me të dashurin, Kelly Brook shijon pushimet në Romë - Bota Sot
Bashkë me të dashurin, Kelly Brook shijon pushimet në Romë

Mediale Vip

Bashkë me të dashurin, Kelly Brook shijon pushimet në Romë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 16:04
Kelly Brook dhe Jeremy Parisi

Kelly Brook pati një javë të zënë në Londër ndërsa po punonte si prezantuese për Heart FM.

Por së fundi ajo zgjodhi të ndajë kohë për veten pasi u pa bashkë me të dashurin e saj Jeremy Parisi për pushime.

Brook dhe Parisi bënë të ditur përmes fotografive se kanë zgjedhur Romën e Italisë për të shijuar këtë periudhë të çlodhjes.

Image

Modelja dukej mahnitëse me një bluzë ngjyrë të verdhë ndërsa po gëzonte ditë romantike në rreze dielli pranë të dashurit të saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...