Blero publikon edhe këngën e fundit nga albumi ‘6 copë jetë’ - Bota Sot
Blero publikon edhe këngën e fundit nga albumi ‘6 copë jetë’

Mediale Vip

Blero publikon edhe këngën e fundit nga albumi ‘6 copë jetë’

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 20:58
Pamje nga videoklipi

Blero këtë herë vjen në bashkëpunim me Fissin dhe Slickyn.

Blero për ditëlindjen e tij ka publikuar këngën e fundit nga albumi ‘6 copë jetë’, edhe këtë herë kënga është punuar me videoklip.

Këngëtari në bashkëpunim me artistët Slicky dhe Fissi kanë lansuar projektin e titulluar ‘Marshallah’ për tekstin e të cilit janë kujdesur vet këngëtarët.

Ndërsa klipi i është besuar produksionit kosovar Imagine Films.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...