I nxehti në New York anulon festivalin - Bota Sot
I nxehti në New York anulon festivalin

Mediale Vip

I nxehti në New York anulon festivalin

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 23:27
John Legend

OZY Fest është anuluar.

Festivali, në të cilin janë paraparë performanca të John Legend, Miguel dhe Tove Lo, është anuluar për shkak të shqetësimeve rreth sigurisë publike për shkak të valës së afërt të ngrohjes në New York gjatë fundjavës.

Këtë e bëri të ditur kryetari i bashkisë, Bill de Basio.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...