Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 23:36
Rona Nishliu

Artistja e njohur për publikun vendor ka sjellë në jetë fëmiun e parë.

Rona Nishliu sot i ka dhënë jetë fëmiut të parë mësojnë burimet e Prive.

Këngëtarja ende nuk ka dalë publikisht me ndonjë deklaratë apo ndonjë postim në rrjete sociale por sipas raportimeve Nishliu ka sjellë në jetë një vajzë me emrin Noa.

Gjendja shëndetësorë e tyre shëndetësore është stabile dhe priten detaje më të hollësishme gjatë orëve në vazhdim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...