Tuna shtatzënë për herë të dytë! Dyshimi i fansave… - Bota Sot
Tuna shtatzënë për herë të dytë! Dyshimi i fansave…

Mediale Vip

Tuna shtatzënë për herë të dytë! Dyshimi i fansave…

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 23:45
Altuna Sejdiu

Altuna Sejdiu, ose siç njihet me emrin artistik Tuna nëse nuk do të ishte këngëtare, çfarë do të kishte bërë në jetë?

Vetëm fëmijë!

Një deklaratë të tillë e ka dhënë vetë këngëtarja Tuna, ndërsa pas martesës ajo deri tani ka vetëm një fëmijë.

Por një foto e postuar së fundmi në llogarinë e saj Instagram, ka bërë që fansat e saj të dyshojnë se ajo është shtatzënë dhe pret fëmijën e dytë.

Image

Çfarë i ka bërë përshtypje ndjekësve është barku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat