Me një bluzë me shkrim kontrovers, Getoar Selimi pozon pranë veturës së tij luksoze - Bota Sot
Me një bluzë me shkrim kontrovers, Getoar Selimi pozon pranë veturës së tij luksoze

Mediale Vip

Me një bluzë me shkrim kontrovers, Getoar Selimi pozon pranë veturës së tij luksoze

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 09:26
Getoar Selimi

Reperi i njohur Getoar Selimi, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të fundit muzikir “Malena”, në bashkëpunim me reperin Majk.

Ndërkohë, ai është shumë i angazhuar edhe me mbrëmje muzikore të ndryshme, gjithandej trevave shqiptare.

Selimi është mjaft aktiv dhe i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good F*ckin’ Music

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Së fundmi, reperi ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet i veshur me një bluzë, e cila në pjesën e pasme kishte të stampuar një shkrim mjaft kontrovers.

Këtë imazh, ai e ka realizuar pranë veturës së tij luksoze, duke dashur të vë edhe më shumë në pah jetën luksoze që bën.

Përndryshe, tash e sa vite ai jeton me bashkëshorten e tij, Marina Vjollcën, në Tiranë, ndërsa shpesh është prezent edhe në Prishtinë për t’u takuar me familjarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat