Fitimi në një sezon televiziv, Ermal Mamaqi befasohet nga ajo që i thotë Ardit Gjebrea - Bota Sot
Fitimi në një sezon televiziv, Ermal Mamaqi befasohet nga ajo që i thotë Ardit Gjebrea

Mediale Vip

Fitimi në një sezon televiziv, Ermal Mamaqi befasohet nga ajo që i thotë Ardit Gjebrea

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 09:36
Ermal Mamaqi

Moderatori, producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ishte i ftuar në emisionin “Treshat”, ku u bë pjesë e rubrikës ‘Makina e së vërtetës’.

Gjatë intervistës me Bora Zemanin, Ermali tregoi se një nga personat që vlerëson shumë është Ardit Gjebrea.

Ermali tregoi se Arditi i ka treguar vlerën sesa duhet të fitojë në një sezon televiziv, shifër e cila e kishte befasuar moderatorin.

“Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv!

Për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lekë mund të fitohen?”, u shpreh Ermali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat