Milioneri arab i ofroi 50 mijë euro për një natë, kjo është përgjigja e prezantueses - Bota Sot
Milioneri arab i ofroi 50 mijë euro për një natë, kjo është përgjigja e prezantueses

Mediale Vip

Milioneri arab i ofroi 50 mijë euro për një natë, kjo është përgjigja e prezantueses

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 13:32
Lauren Goodger

Lauren Goodger është një ndër prezantueset më të njohura në Britaninë e Madhe.

Ajo ka marrë disa oferta të majme nga një milioner arab, i cili ishte “tërbuar” pas formave dhe trupit të Lauren.

Siç shkruajnë mediat britanike, milioneri arab kërkonte vetëm një natë me prezantuesen dhe në këmbim do t’i ofronte 50 mijë euro.

Lauren u bë shumë e famshme pas një videoje ku shfaqej me të dashurin e saj, Jean McLean.

Kjo video bëri që prezantuesja të marrë oferta të shumta e një ndër to ishte nga milioneri arab.

Këtë e ka treguar vetë Lauren në një intervistë duke zbuluar se ai i kishte ofruar 50 mijë euro.

Prezantuesja deklaroi se nuk e pranoi ofertën milionerit arab.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat