“Marry me” bën bashkë Maluma dhe Jennifer Lopez - Bota Sot
“Marry me” bën bashkë Maluma dhe Jennifer Lopez

Mediale Vip

“Marry me” bën bashkë Maluma dhe Jennifer Lopez

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 13:43
Maluma dhe Jennifer Lopez

Pasi bashkëpunoi me Madonna për këngën “Medellin”, Maluma po përgatitet për të pasur në krah një tjetër yll të muzikës, Jennifer Lopez, por jo në skenën muzikore.

Ylli latin i popit do të jetë protagonist i “Marry me”, përkrah JLo, duke pasur kështu dhe debutimin në kinema e Hollywood. Këngëtari 25-vjeçar do të interpretojë të fejuarin e Lopez.

“Marry me” përqendrohet te një superyll i popit (Lopez), e cila, pak para se të martohet me të fejuarin rok (Maluma) në skenën e “Madison Square Garden”, zbulon se e tradhtonte me asistenten e saj.

Tërbohet dhe zgjedh rastësisht mes turmës një mësues matematike (Owen Wilson) të martohet në vend të tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...