Kylie Jenner sfidon të motrën me të pasme - Bota Sot
Kylie Jenner sfidon të motrën me të pasme

Mediale Vip

Kylie Jenner sfidon të motrën me të pasme

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 15:03

Kylie Jenner është një nga femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Madje edhe femra më e pasur, teksa shquhet edhe për bukurinë dhe format bombastike.

Në një fotografi të postuar së fundmi në Instagram, ylli amerikan tregon të pasmet, teksa duket se po i bën konkurrencë edhe motrës së saj, Kim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat