"Si rrush" nga Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku një hit - Bota Sot
"Si rrush" nga Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku një hit

Mediale Vip

"Si rrush" nga Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku një hit

Nga: Maksim Gjokaj Më: 20 korrik 2019 Në ora: 15:23
Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku

Besoj se e keni dëgjuar një nga hitet më të bukura të kësaj vere ardhur nga dy artistët Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku.

Kënga është mjaft e bukur dhe me tekst shumë interesant punuar me tekst dhe muzikë nga Edlir Begolli dhe mban titullin "Si rrush" e kthyer në një hit i momentit e mjaft e klikuar.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat