Enca del me një reagim për kritikuesit e klipit të ri - Bota Sot
Enca del me një reagim për kritikuesit e klipit të ri

Mediale Vip

Enca del me një reagim për kritikuesit e klipit të ri

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 16:17
Enca

Enca Haxhiu dje kishte publikuar këngën e re.

Enca Haxhiu njihet si një këngëtare mjaft kontroverse me veprimet e saj, këtë herë me një postim i del në mbrojtje jo vetëm klipi po edhe gjinisë femërore

Këngëtarja u kritikua shumë për video-projektin e ri i cili po përmban skena mjaft të ‘nxehta’. E si mund të mungonte një reagim i saj?

Enca ka disa fjalë për të gjithë kritikuesit: “Po te isha mashkull dhe te kisha modele sexy ne klip nuk do ishte “big deal” / do ishte normale?  por meqe jam femer eshte “porn” E adhuroj qenien e “femres” dhe me kete kenge dua qe te gjithe femrat (dhe jo vetem) te perqafojne sensualitetin e tyre” – shkruan ajo në videon e postuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat