Noizy konfirmon sot nga ora 20:00 publikohet projekti i ri - Bota Sot
Noizy konfirmon sot nga ora 20:00 publikohet projekti i ri

Mediale Vip

Noizy konfirmon sot nga ora 20:00 publikohet projekti i ri

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 18:59
Noizy

Noizy sot lanson këngën e re.

Noizy ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi nga fëmijëria me të cilën njoftoi orën e publikimit të këngës.

Në postimin e bërë ai kishte shkruar: “Me nona Leme katër muajsh. Dhe sonte del kënga ‘Skan Besu’ nga ora 20:00” brenda tre muajve kjo është kënga e tretë e reperit.

E fundit e tilla është dueti me Snik ‘New Benz’ e cila ende po vazhdon të dëgjohet nga publiku dhe deri më tani ka arritur mbi tre milion klikime në Youtube.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...