Ermal Mamaqi poston pamje të fëmijëve, që na bënë të qeshim!! - Bota Sot
Ermal Mamaqi poston pamje të fëmijëve, që na bënë të qeshim!!

Mediale Vip

Ermal Mamaqi poston pamje të fëmijëve, që na bënë të qeshim!!

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 19:23
Ermal Mamaqi

Edhe pse pamje të tyre kanë dalë, ato nuk janë me shumicë, sepse Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë përpjekur t`i mbajnë fëmijët larg vëmendjes së medias.

Megjithatë, Ermali së fundi ka publikuar një video ku motër e vëlla shihen duke luajtur, dhe pamë Sian që qenka rritur goxha!! Ndërkohë, te vëllain e kënaqte fakti që hidhej e ajo rrëzohej në rrjetën ku po luanin. Por edhe pse ndonjë rrëzim dukej pak më I fortë, Sia ngrihej sërish duke qeshur.

“Hë kush bën më shumë? Motra për vllain apo vllai për motrën? Duket rezultati me këta tuçat e mi. Dhe e ëma e tyre thotë: -hiii uaa”, ka shkruar Ermali, duke bërë që fansat të qeshin edhe më shumë me komentin e tij. Moderatori e ka përfunduar tashmë sezonin e dytë të “Xing me Ermalin“, dhe po shijon pushimet me familjen.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat