Adrola ‘përvëlon’, në bikini trupin perfekt ekspozon! - Bota Sot
Adrola ‘përvëlon’, në bikini trupin perfekt ekspozon!

Mediale Vip

Adrola ‘përvëlon’, në bikini trupin perfekt ekspozon!

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 19:25
Adrola Dushi

Pushimet verore kanë filluar edhe për modelen shqiptare, Adrola Dushi.

Ajo së bashku me një mike të saj po qëndrojnë në Mykonos të Greqisë i cili njihet si një nga atraksionet më të bukura në botë.

E një nga femrat më të bukura shqiptare nuk kishte si të mos sjelltë imazhe nga atje në të cilat shfaqi asetet e saj perfekte.

Adrola ka publikuar disa imazhe në bikini në të cilat vuri në pah fizikun e saj dhe linjat ‘përvëluese’.

Modelja dhe ish-Missi dhe dukej në super formë dhe tejet tërheqëse.

Kujtojmë që Adrola krahas një karriere të suksesshme është edhe një nënë e përkushtuar e një djali.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...