Ku dhe me kë e festoi ditëlindjen Priyanka Chopra? - Bota Sot
Ku dhe me kë e festoi ditëlindjen Priyanka Chopra?

Mediale Vip

Ku dhe me kë e festoi ditëlindjen Priyanka Chopra?

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 19:53
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Priyanka Chopra festoi dje ditëlindjen.

Aktorja 37 vjeçare ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Joe Jonas, për festën madhështore në Miami.

Priyanka pati të veshur një fustan të kuq i cili shkëlqente i tëri, me një kurorë të vendosur në kokë që shkruante “Vajza e ditëlindjes”.

Image

Më vonë, çifti u bashkua nga familja dhe miqtë për ta prerë torën e madhe të gatuar vetëm për aktoren.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...