Elvana Gjata shumë atraktive në minifundin e bardhë - Bota Sot
Elvana Gjata shumë atraktive në minifundin e bardhë

Mediale Vip

Elvana Gjata shumë atraktive në minifundin e bardhë

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 19:54
Elvana Gjata

Këngëtarja po shijon disa ditë në Spanjë.

Elvana Gjata e cila ka qenë shumë e angazhuar me këngë dhe koncerte të shumta gjendet në shtetin spanjoll prej nga ka publikuar një fotografi.

Bukuroshja ka postuar një imazh në Instagram ku shfaqet shumë atraktive në minifundin e bardhë, këto imazhe mund të jenë të shkëputura nga kënga e re pasi kujtojmë ajo kishte njoftuar se pos duetit me Capital T po punon për një tjetër projekt.

‘Fustani’ në bashkëpunim me reperin nga Kosova tashmë vetëm se është rikthyer në një nga hitet e verës. Klipi ka arritur mbi 10 milion klikime në Youtube.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat