Theret me thikë aktori i njohur - Bota Sot
Theret me thikë aktori i njohur

Mediale Vip

Theret me thikë aktori i njohur

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 19:54
Simon Yam

Simon Yam është shtruar në spital pasi është therur me thikë nga një sulmues në Kinë.

Aktori 64 vjeçar, më i njohur për rolin e tij në Lara Croft: Tomb Raider – Cradle of Life, ishte në skenë në hapjen e një dyqani të rij kur një person o ngjit lart dhe e sulmoi atë.

Sulmuesi nxori thikën dhe e theri aktorin në bark. Ai më pas është munduar ta therte edhe më shumë por sigurimi ndërhyri dhe u dërgua më pas në paraburgim.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat