Enca e rrethuar me femra gjysmë të zhveshura: Mirëserdhët në parajsë - Bota Sot
Enca e rrethuar me femra gjysmë të zhveshura: Mirëserdhët në parajsë

Mediale Vip

Enca e rrethuar me femra gjysmë të zhveshura: Mirëserdhët në parajsë

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 20:15
Enca

Enca ka lansuar projektin më të ri muzikor ‘Jealous’ dhe padyshim ajo nxiti reagime të shumta për shkak të skenave të ‘nxehta’ dhe provokuese që përfshiu në klip.

Por, këngëtarja nga Shqipëria nuk u ndal me kaq, ajo në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ ka hedhur një imazh tejet joshëse.

Enca u shfaq e rrethuar me femra gjysmë të zhveshura teksa vëmendje morri edhe mbishkrimi që kishte lënë mbi imazh.

“ Mirëserdhët në parajsë ( Dua të shof sa goca do të komentojnë te ky post edhe cuna sigurisht)”, ka shkruar Enca përkrahë fotografisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...