Danai Gurira largohet nga “The Walking Dead” - Bota Sot
Danai Gurira largohet nga “The Walking Dead”

Mediale Vip

Danai Gurira largohet nga “The Walking Dead”

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 21:20
Danai Gurira

Danai Gurira ka njoftuar se ajo do të largohet nga “The Walking Dead” pas sezonin të ardhshëm.

Aktorja 41 vjeçare, e cila luan Michonne në seri, bëri një deklaratë emocionuese, gjatë një konference të premten në San Diego, Kaliforni.

“Mund të konfirmoj se ky është sezoni i fundit. Do të largohem. Doja të thoja se ky ka qenë gëzimi më i pastër në jetën time, të luaja këtë rol dhe të jem në mesin e këtyre njerëzve. Jam shumë mirënjohëse për përvojën që kam pasur”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat