Selena Gomez dëshmitare nderi në dasmën e kushërirës, mahnit me pamjen e saj - Bota Sot
Selena Gomez dëshmitare nderi në dasmën e kushërirës, mahnit me pamjen e saj

Mediale Vip

Selena Gomez dëshmitare nderi në dasmën e kushërirës, mahnit me pamjen e saj

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 22:25
Selena Gomez

Selena Gomez ka kaluar ditët e fundit si 26-vjeçare në dasmën e kushërirës, Priscilla DeLeon me bashkëshortin, Jay Cosme. Ajo ka qenë në Dallas mbrëmjen që kaloi dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj, një fustan të gjatë të zi, mbas trupit dhe me shpatulla jashtë.

Selena ka pozuar së bashku me disa nga pjesëtarët e tjerë të familjes dhe në fund të mbrëmjes ka mbajtur një fjalim, ku ka thënë fjalët më të bukura për Priscilla-n.

“Ti më ke mësuar të jem e fortë”, dëgjohet të thotë këngëtarja dhe e mbyll fjalimin me fjalët “Të dua”.

Image

Selena ka pasur një rol të rëndësishëm në dasmën e kushërirës, pasi i ka blerë asaj fustanin e ëndrrave, të paktën kështu ka zbuluar kushërira e saj në vitin 2017, si dhe organizoi festën më të bukur të beqarisë në Punta Mita, Meksikë në hotelin e njohur ‘Four Seasons’.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...