Dy vjet nga vdekja e Chester Beninngton - Bota Sot
Dy vjet nga vdekja e Chester Beninngton

Mediale Vip

Dy vjet nga vdekja e Chester Beninngton

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 08:34
Chester Beninngton

Është përvjetori i dytë i vdekjes së solistit të Linkin Park, Chester Bennington dhe gruaja e tij Talinda, e ka kujtuar atë me një postim prekës.

Chester vdiq në korrik të vitit 2017 pasi kreu vetëvrasje në moshën 41 vjeçare.

“U zgjova këtë mëngjes me shumë mesazhe të ëmbla dhe mbështetje nga miqtë dhe familja. Sot është një ditë me të vërtetë e vështirë për shumë njerëz. Le ta bëjmë sot Chester krenar dhe të kujdesemi për njëri-tjetrin sepse kjo është ajo që ai donte të bëjmë”, tha ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat